KROUŽKOVÁ VAZBA


Oproti dřívějšku jsme již rozšířili naše možnosti i v tomto směru a kromě klasické kroužkové rychlovazby provádíme také kalendářovou spirálovou vazbu. Rozdíl je v tom, že na rozdíl od klasické kroužkové rychlovazby je u kalendářové spirálové rychlovazby možné obracet listy kolem dokola. Jistě znáte kalendáře, takže si to dokážete představit. Nevýhodou je oproti tomu fakt, že se na kalendářovou vazbu dělají spirálky pouze do průměru 2,5 cm a vázaný materiál tak může být silný maximálně zhruba 2,3 cm, zatímco na klasickou spirálovou vazbu se dělají hřbety až 5 cm. Malé upozornění na závěr, hřbety na klasickou spirálovou vazbu jsou dlouhé maximálně 30 cm.

Cena kroužkové vazby začíná na 48,- Kč.

Potřebujete-li svázat Vaší vazbu na počkání, doporučujeme si telefonicky domluvit termín.
Bez předběžné dohody Vám nejsme schopni vazbu na počkání zaručit!Kalendářový typ kroužkové vazby. Jak vidno, je používaná i na vazbu klasických materiálů formátu A4.
Klasická kroužková vazba s umělohmotným hřbetem, fólií vpředu a kartonem vzadu. Jak již bylo řečeno, tato vazba nemá možnost otáčení listů o 360 stupňů, její výhodou je však možnost zpracování silnějších materiálů. Na dolní fotografii vidíte tutéž vazbu otevřenou.

TrHal SwX. (design) a Knihařství Halfar (c) 2003