DIPLOMOVÉ PRÁCE


Diplomové práce vážeme podle klasické technologie, to jest ušijeme je drátem z boku (na což je potřeba místo v levé hřbetní části diplomové práce alespoň 2,5 cm, ale doporučujeme spíše centimetry 3), blok ořízneme (cca 2 mm ze tří stran, pokud ovšem Vaše práce neobsahuje skládané přílohy, v takovém případě jednáme dle dohody) a uděláme tuhé desky na míru. Potahové materiály již oproti dřívějšku omezeny nemáme, takže máte na výběr zhruba z 60ti druhů a barev materiálů.


U diplomových prací máme ceny rozděleny dobou zpracování.
Ceny zde uvedené jsou počítány včetně čtyř řádek potisku na desky (platí pro 2 a více kusů - v případě jediné vazby připočítáváme 50%).
Doporučujeme se vždy dostatečně dopředu telefonicky přesvědčit, zda termín, který Vám vyhovuje, je volný a případně se objednat.

 • Od 1 do 5 dnů je cena zhotovení diplomové práce 228,- Kč za 1 vazbu.

 • Při zhotovení diplomové práce během 1 dne (2 - 6 hodin), je k ceně připočítáván 50% příplatek a výsledná cena tak činí 342,- Kč za 1 vazbu.

 • Za řádek potisku navíc se připočítává:

  • na desky: 45,- Kč
  • na hřbet: 45,- Kč
  • za cizojazyčný text: +11,- Kč / řádek

  (U termínů kratších jak 48 hodin prosím radši konzultujte množství potisku desek telefonicky. Je to časově nejnáročnější krok zpracování a větší množství potisku tak může prodloužit dobu zpracování.)

  K ceně pak mohou přibýt ještě různé doplňky od cca 6,- Kč (kapsa na CD) do 70,- Kč, cena za náhražku kůže (45,- Kč - 255,- Kč), případně zpracování vazeb silnějších než 2 cm (28,- Kč / vazbu a + 6,- Kč za každých 0,5 cm nad 2,5 cm).  Pohled na vazbu technologií typu používaného pro diplomové práce s potiskem. V tomto případě jsou to čtyři řádky, čili o jeden řádek víc než máme běžně zahrnuto v ceně. V levé části vazby můžete vidět pevnou část kryjící šití drátem. Efekt této hřbetní pevné části při otevření vazby je vidět na spodní fotografii.

TrHal SwX. (design) a Knihařství Halfar (c) 2003