KARTONÁŽ


Kartonáží míníme výrobu krabiček, etují, klenotnic a podobně. I zde máte k dispozici široký výběr našich služeb. Je možné vyrobit krabičku téměř jakýchkoliv tvarů, potaženou kterýmkoliv z našich materiálů. Pokud je v jiných kapitolách naší výroby těžké dělat rozbory našich možností, platí to zde dvojnásob. Můžeme Vám říci, že klasickou krabičku s víkem je možné u nás nechat udělat již od 240,- Kč, ale to by nedostatečně ilustrovalo naše možnosti. Proto Vám rovnou nabízíme fotografie našich prací, opět s cenami pro získání přehledu pro tuto oblast naší výroby.
I v jiných kapitolách zmiňované fotokrabičky představují možnost, jak uschovat fotografie, ale také knihu. Mohou být celoplátěné, ale zde vidíte krabičky zdobené pěkným, ručně vyráběným papírem. Ceny u fotokrabiček se pohybují již od 320,- Kč.
Fotografie luxusnějších klenotniček potažených umělou kůží (úplně vlevo) a umělým sametem (zbylé dvě). Vnitřky krabiček je možné udělat jak tvrdé, potažené sametem, tak polstrované, třeba se saténovým potahem. Zde je vidět, že možnosti jsou opravdu velké, což ilustruje i následující fotografie. V tomto případě byly stanoveny ceny okolo 750,- Kč.
Tato práce patří mezi lahůdky v této kategorii, a možná právě proto je relativně dost žádaná. Krabička na lahev ve tvaru knihy je originálním dárkem a možnosti zdobení jsou zde prakticky stejné jako u klasických knih, díky čemuž jsou od ostatních knih v knihovně nerozpoznatelné. Ceny u těchto výrobků se pohybují již od 490,- Kč.


TrHal SwX. (design) a Knihařství Halfar (c) 2003